چگونه تیک آبی اسپاتیفای بگیریم؟

تیک آبی اسپاتیفای نشان‌دهنده‌ی تأیید شدن پروفایل هنرمند(آرتیست) در اسپاتیفای است. برای دریافت تیک آبی، ابتدا باید پروفایل خود را در artists.spotify.com مطالبه و تأیید کنید. پس از تأیید شدن، به صورت خودکار تیک آبی در کنار نام هنرمند شما قرار خواهد گرفت.

چگونه آهنگ خود را در اسپاتیفای منتشر کنید؟

برای انتشار آهنگ در اسپاتیفای، باید با یک توزیع‌کننده(کمپانی) آهنگ همکاری کنید. توزیع‌کننده‌ها مجوز موسیقی، توزیع و پرداخت حقوق پخش را مدیریت می‌کنند.اگر به عنوان یک موزیسین دوست دارید که عضو یکی از کمپانی های مطرح پخش موسیقی بشین و تیک آبی اسپاتیفای دریافت کنید می توانید راهنمای جامع پخش اهنگ در بازار جهانی را تهیه بفرمایید.

چرا از اسپاتیفای استفاده کنید؟

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی است که به شما اجازه میدهد به صدها هزار آهنگ دسترسى داشته باشید. با استفاده از این سرويس، شما مي‌توانيد به صورت رایگان به مجموعه‌ای عظيم از آثار هنرى دسترسى داشته باشید و گزینه‌های جديدى را برای گوش دادن پيدا كنيد.ضمنا اگر به عنوان یک هنرمند موزیک خودتون رو در اسپاتیفای منتشر کنید باتوجه به تعداد شنوندگان موزیک ،می توانید کسب درآمد کنید.

علاوه بر این، با استفاده از اسپاتيفای، شما مي‌توانيد ليست پخش خود را ساخته و مديريت كنيد و به ليست پخش ديگران دسترسى داشته باشید. همچنین، با استفاده از قابليت Discover Weekly، شما هر هفته ليست پخش جديدى را دريافت خواهيد كرد كه براساس سليقۀ شما ساخته شده است.

بعدی
#6266
قبلی
چرا باید آهنگهای خود را توسط کمپانی دیستروکید پخش کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up